سومین جشنوار تئاتر فجر استانی یزد با «گِل» به پایان می رسد

انجمن نمایش یزد: نمایش فیزیکال «گِـــل» با کارگردانی و بازی یاسرخاسب، پایان بخش سومین جشنواره تئاتر فجر استانی یزد خواهد بود.  

این نمایش ویژه که برگزیده جشنواره بین المللی فجر و شماری از جشنواره های جهانی مانند آمریکا، ایتالیا، هلند، لهستان و ...است به مدت 45 دقیقه، ساعت 18 شامگاه یک شنبه 17 دی ماه 96 در سالن بلک باکس مجموعه تالار هنر یزد، به عنوان آخرین نمایش سومین جشنواره تئاتر فجر استانی یزد، اجرا می شود.

یاسر خاسب به عنوان طراح، کارگردان و بازیگر، چهار عنصر آب، آتش، خاک، باد را دست مایه قرار داده تا نمایشی فیزیکال را به صحنه بیاورد. کارگردان در اجرای این نمایش، آفرینش انسان از خاک بر اساس یک جهان‌بینی دینی را  به عنوان یک رویکرد مفهومی به کار گرفته است.

دیگر دست اندرکاران نمایش «گِل» عبارتند از:

سید رضا موسوی، بازیگر 

محمد تجاری و طناز فضائلی اسکندری، گروه فنی و نور و موسیقی

گفتنی است، آیین پایانی سومین جشنواره تئاتر فجر استانی یزد، پس از اجرای نمایش «گِل»، ساعت 20 در سالن اصلی مجموعه تالار هنر یزد، برگزار می شود.

منبع خبر: روابط عمومی انجمن نمایش یزد

هادی ورشویی |   1396/10/18 06:37:45   |
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دست اندرکاران جشنواره و دوستان تئاتریم که سالها در کنار اونها بودن برای من تجربیات ارزشمندی را به همراه داشت . همیشه دلتنگتان خواهم بود و آرزوی بهترین ها را برای هنر شهرم از خداوند بزرگ خواهانم . هادی ورشویی
دیدگاه کاربران