نمایش «حسنک و دیو سیاه» در مهریز به پایان رسید

انجمن نمایش یزد: اجرای نمایش «حسنک و دیو سیاه» که از 28 دی ماه در مهریز آغاز شده بود، شامگاه دوشنبه 9 بهمنماه 96، به پایان رسید.  

«حسنک و دیو سیاه» نوشته ی علی اکبرحلیمی است که چندی پیش با حضورهنرمندان معلول مهریزی به چهارمین دوره ی جشنواره معلولین کویر، راه یافته بود.

این نمایش هر شب ساعت 19 با بازی هنرمندان معلول مهریز از ۲۸ دی ماه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد مهریز روی صحنه رفت و شامگاه دوشنبه  تا 8 بهمن96 آخرین اجرای خود را پشت سرگذاشت.

در شب های پایانی استقبال خوب مردم و حتی هنرمندان تئاتر مرکز استان از این نمایش در نوع خود چشمگیر بود به گونه ای که بعضی از روزها، این نمایش در سه نوبت اجرا شد.

سیدمحسن طباطبایی/ محمدجوادآخوندی/ احسان زارعین/ سیدعلی جام/ حمیده شیخ پور/ وحیدزارعین/ حسین زارع خورمیزی/ بازیگران این نمایش بودند.

دیگردست اندرکاران این نمایش عبارتند از:

دستیارکارگردان، صالحه دهقان - مدیرتولید، ابوالفضل میروکیلی –منشی صحنه، ابوالفضل کریم زاده

مدیرصحنه، محمدزارعین - طراحی نور، مسلم زارع بیدکی – افکت، ابوالفضل دهقان - آهنگ ساز، محمدزارع بیدکی

نوازنده ضرب، پوریا پارساپور - طراحی گریم، محمدزارع بیدکی - مسئول فنی، امیدزارع

طراح پوستر، بروشورو طراح لباس، محمدحسن ابویی - طراح دکور، محمدحسن ابویی و فریبا فتحی

گفتنی است، این نمایش در چهارمین جشنواره منطقه ای تئاترمعلولین کشور که دربیرجند برگزارشد، ۱۱رتبه برتر جشنواره در زمینه های گوناگون را به دست آورده بود.

 

منبع خبر: روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان یزد

حامد آرامی |   1396/12/06 12:58:04   |
خرسندم از اینکه انتقادات حقیر خروجی داشت ... چشممان به جمال عزیزان توانخواه روشن شد ... همچنین مدیر تولیدی که با وجود غیبت و حظور نداشتن سر پروژه سمت رو از دست ندادند .
دیدگاه کاربران