نمایندگان یزد در جشنواره تئاتر فجر

انجمن نمایش یزد: هنرمندان خوب تئاتر استان، امسال در سه بخش نام یزد را در سی وششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، زنده نگه داشتند.  

مخاطب خاص، زری سلطان و چای قند پهلو نام سه اثری بود که امسال در بخش های گوناگون تئاتر فجر اجرا شدند و نام یزد را در بزرگ ترین رویداد نمایشی کشور زنده نگه داشتند.

مریم نیک آیین با نمایش خیابانی «مخاطب خاص» کاری از گروه «آیین»، جعفر دل دل و گروه نمایش «با هم» با نمایش صحنه ای «زری سلطان» و ستار وزیری و حامد مهریزی زاده با پرفورمنس «چای قند پهلو» اجراهای خوبی را در سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، به نمایش گذاشتند.

به همه دوستان هنرمندی که در اجرای این نمایش ها نقش داشتند به ویژه کرامت یزدانی که به عنوان نویسنده، نخستین گام را در پیدایش نمایش های مخاطب خاص و زری سلطان برداشته بود، دست مریزاد و خداقوت می گوییم و امیدواریم روند رو به رشد حضور هنرمندان تئاتر استان در رویدادهای تئاتری کشور، با تولید نمایش های ارزشمند و با کیفیت ادامه داشته باشد.

گفتنی است، مریم نیک آیین بازیگر و کارگردان نمایش خیابانی «مخاطب خاص» پیش از جشنواره فجر، در جشنواره مهر کاشان نیز شرکت کرده بود.

منبع خبر: روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان یزد

دیدگاه کاربران